Deprecated: File class-phpmailer.php is deprecated since version 5.5.0! Use wp-includes/PHPMailer/PHPMailer.php instead. The PHPMailer class has been moved to wp-includes/PHPMailer subdirectory and now uses the PHPMailer\PHPMailer namespace. in /home/hilalot1/public_html/wp-includes/functions.php on line 5573
Hakkımızda - Hilal Oto

Hakkımızda

1979

Coşkun Otomobilcilik

Coşkun Otomobilcilik olarak otomotiv yedek parça sektörüne Sirkeci’de Renault toptan yedek parça satışı yaparak başladık.

1994

Hilal Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Grup firması olarak Hilal Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ’nin kurucularından olduk.

1995

Coşkun Otomotiv

Coşkun Otomotiv’i kurarak çamurluk davlumbazı, karter muhafazası ve plastik koruyucu üretim tesisini hayata geçirdik. Hileks adını verdiğimiz markamız ile Türkiye’nin yerli üretimine katkı sağladık.

2000

Müşteri Memnuniyeti ve Teknoloji Odaklı Yatırımlar

Hilal Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ’yi Ataşehir’de tek çatı altında toplayarak, yedek parça sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve teknolojik yatırımları ile en güçlü firmalardan biri olan şirketimize yenilikçi bir vizyon kazandırdık.

2008

ASG Otomotiv Dağıtım A.Ş.

Türkiye’nin en güçlü grup şirketlerinden biri olan ASG Otomotiv Dağıtım AŞ’nin ortaklarından olduk.

2018

Hileks'te Yeni Adımlar

Hileks markamızın kalitesini ve üretim kapasitesini artırmak için tesislerimizi Samsun’da 4.000 m2 kapalı alana taşıdık.

2020

Samsun Dağıtım Merkezi

Hilal Otomotiv AŞ’nin müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile daha iyi hizmet sunabilmek için 3.000 m2 kapalı depo alanına sahip Samsun Dağıtım Merkezi’ni hayata geçirdik.

Günümüz

Hilal Otomotiv AŞ, dağıtım merkezleri, üretim tesisleri ve ofisleri ile toplamda 10.000 m2 kapalı alana sahip, bünyesinde 100+ personel barındıran, geniş ürün çeşitliliği ve bulunabilirliği ile beraber her zaman kurucularının sahip olduğu geniş vizyona bağlı kalarak hizmetine devam etmektedir.